Votre panier est actuellement vide !
Plantenspitter met steps
En stock
De plantenspitter is ideaal voor het spitten in hardere grond, het delen van planten en het maken van plantgaten. Het blad loopt af in een punt en is aan beide kanten scherp geslepen, zodat de plantenspitter met veel kracht en precisie in de grond gestoken kan worden. De plantenspitter is ontzettend effectief voor het graven in moeilijke grondsoorten zoals klei.
En stock
Description
Het blad van de plantenspitter is op de ideale hoek met de steel gemonteerd, wat de plantenspitter gemakkelijker te gebruiken maakt. De driehoekige vorm van het blad maakt de plantenspitter een veelzijdig gereedschap voor het delen en scheuren van planten en het maken van een plantgat om de gedeelde planten weer in de aarde te zetten. De plantenspitter wordt geleverd met een essenhouten steel. Er is ook een versie van de plantenspitter zonder steps te verkrijgen.
Dimensions
- Longueur totale
- 120.00 cm
- Longueur de la tige
- 100.00 cm
- Dimension de la tête
- 18.00 cm
- Tige matèrielle
- Essenhout
Vous avez du mal à choisir ?
Trouvez l'outil pour votre travail
Chez Sneeboer, nous sommes toujours prêts à aider les autres. N'hésitez pas à appeler ou à envoyer un e-mail si vous avez une question. Ensuite, nous répondrons à votre question dès que possible.
